רב מזמר שבת חתן

הילד עולה לתורה בגיל מצוות? בשעה טובה חתונה? ומארגנים שבת חתן? אחת החוויות העיקריות שיזכרו האורחים ובטח המארחים זה ההווי, אם תהיה שבת חתן שקטה ובה החתן עולה לתורה, ארוחת צהריים מהירה וכולם מתפזרים זו תהיה עוד שבת חתן שגרתית ולא מיוחדת.

 

אם אתם רוצים ליהנות באמת משבת חתן שמחה, כזו שכולם ייהנו בה ויישארו לשמוח יחד אתכם וכמובן שישמחו מאוד שהגיעו – הזמינו רב מזמר לשבת חתן או יותר נכון, פייטן לשבת חתן.

 

מיכאל פרץ ידוע כפייטן כבר המון שנים, הן כזמר כניסה לחופה, הן בטקסים שונים וברקע שלו בתור חזן בבריסל, בפיקוד צפון ובצוותים נוספים.

לא משנה אם בחרתם לקיים שבת חתן בבית מלון, שבת חתן בבית הארחה או בבית כנסת של השכונה, מיכאל פרץ – זמר ופייטן יגיע אליכם לשמחה ועם הקול המרגש שלו יהפוך כל תפילה מיוחדת ושמחה, לאחר מכן בזמן הארוחה מגוון פיוטים ושירים שישמחו את החתן והמשפחה כולה.

ארגון שבת חתן לא צריך להיות תורה מסיני, מחפשים אחר מקומות לשבת חתן, יש מקומות ואפשרויות רבות, תלוי בתקציב, במיקום ובקהל, אם כולל לינה או לא.

לאחר מכן סוגרים רב מזמר או פייטן לשבת חתן, מזמינים שירותי קייטרינג או כמו במקרים רבים כאשר בוחרים שבת חתן במלון זה כבר חלק מהחבילה, הארוחות וזהו.

 

אפשר להזמין גם מתנות לאורחים, כמו פמוטים או כיסוי ראש, כיפה לגברים ועוד...אבל מה שבאמת חשוב ויזכרו לאורך זמן זה את השמחה וכדי שהשבת חתן שלכם תהיה שמחה אתם צריכים מוזיקה ושירים, מיכאל פרץ ישמח את הקהל, וביחד ישירו כולם מגוון פיוטים ושירים במגוון סגנונות על פי הקהל, ממזרחי ועד שירי ארץ ישראל, בקצב ולחנים שונים.