זמר לאירועים

קודם כל שיהיה במזל! אם אתם כאן זה סימן... שיש לכם אירוע בקרוב! אז עם המון מזל טוב התחילו ותכננו אותו בצורה נכונה, וברור לכולנו כי יש מגוון רחב מאוד של אטרקציות לאירועים, וישנם מתחמי אירועים שונים וכך גם חברות צילום, תקליטנים ושאר השירותים.
אך אסור לשכוח כי שני דברים עיקריים הם אלו הנחקקים בזיכרונם של האורחים, האוכל והרגעים המרגשים, לא משנה אם זה כניסה לחופה, אם זה ילד בר מצווה או אפילו ברית מילה, שילוב של זמר לאירועים בתכנון ההפקה יהפוך את האירוע למרגש, לגבי האוכל כדאי לעשות טעימה לפני שממהרים להזמין מקום ובעיקר, להתבסס על אירועים והמלצות.

אז לאחר שבחרתם אולם, בחרתם גם צלם עכשיו כל שעליכם לבחור הוא להקה לאירוע או אולי זמר לאירוע, ולרוב זמר מגיע עם להקה משלו, שניים עד ארבעה נגנים מלווים.

 

כמו מגוון האטרקציות לאירועים ישנו גם מגוון זמרים לאירועים, שמעבר לקולם הנעים מציעים הנחיה והגשה של הערב, לדוגמא בטקס חינה, שירה, מוזיקה, שמח והקפצת הקהל לאורך כל הערב.

ישנם זמרים אחרים לאירועים המציעים שירה בציבור, אחרים הם זמרים בסגנון מזרחי, ישנם זמרים במרוקאית או זמר ישראלי, כל אחד על פי טעמו האישי וגוון האירוע.

 

כשמזמינים זמר לאירוע חשוב לתאם ציפיות, כי ישנם זמרים המגיעים להופעה של מספר שירים וישנם זמרים לערב שלם, ולפעמים אפילו טברנה בסיום הערב.

בקיצור, כל מה שאתם צריכים עכשיו הוא לצלצל ל"מיכאל פרץ| ולהזמין אותו לאירוע שלכם, לא משנה אם מדובר בחתונה, שבת חתן או חינה, מיכאל פרץ הוא פייטן עם קול מרגש שיוצא מהלב וחודר אל הנשמה, ילווה אתכם מתחילת האירוע ועד סופו כולל הנחייה, שילוב בין שירים במרוקאית, שירים מזרחיים וישראליים, בליווי נגנים, ואם זו כניסה לחופה?! שיר כניסה לחופה מיוחד ומרגש, בקולו המרעיד של מיכאל פרץ ייחקק היטב בזיכרונם של האורחים, ובטח בזיכרונכם שלכם, החופה שלכם תהפוך מיוחדת ולאחר מכן לאורך כל התפילה ילווה אתכם מיכאל פרץ בפיוטים ויקפיץ את כל הקהל בשמחה רבה!!