חינה

הבת מתחתנת?! בשעה טובה אבל חינה מרוקאית בלי זמר לחינה היא לא חינה אמיתית, אין ספק שהתלבושות עושות את העבודה, והשכנה שתעשה קולולו גם חשובה, אך זמר מרוקאי לחינה שיזמר עבורכם כל הערב ממיטב להיטי מרוקו ויהפוך את הערב לערב מרוקאי אוריינטלי.


וזה לא סתם להזמין זמר לאירועים, או איזה ילד ששר מרגש, אלא זמר כמו מיכאל פרץ, הזמר הכי מרוקאי בארץ עם רפרטואר עשיר במוסיקה האנדלוסית,השעבית והפיוטים בחפלה מרוקאית צעירה ותוססת לכל אירוע חינה.
עם קולו המיוחד של מיכאל פרץ ושליטתו המופלאה בשפה המרוקאית והשליטה הוירטואוזית שלו במוזיקה ובשילוב מנצח של נגנים צעירים המנגנים את המוזיקה האותנטית עם עיבודים מודרניים הופכים כל אירוע לחפלה ענקית.
כבר עם הכניסה לאירוע הקצב באוויר ירים את השמחה, בהמשך עם טקס הכניסה על אפריון בו נושאים את הכלה מיכאל פרץ זמר לחינה ינגן עבורכם מוזיקה מתאימה - שגדל במשפחה מרוקאית על מיטב השירים מהעולם המרוקאי וגדולי הזמרים המרוקאים כגון: מייק קרוצ'י, סמי לזמי, מקסים קרוצ'י, סמי אלמוגרבי ועוד...


מיכאל וחברי ההרכב הסטנדרטי המונה 5 נגנים יהפכו את הערב לערב קצבי ומקפיץ בצורה לא שיגרתית במיוחד בצורה שתשאיר חותם זמן רב לאחר האירוע.

 

שווה לבוא לראות...