כניסה לבר מצווה

כניסה לבר מצווה על כרכרה, או אולי בליווי של שחקני כדורגל, הרעיונות לכניסה לבר מצווה הם אינסופיים אך כל כניסה לבר מצווה תהפוך מרגשת עוד יותר בליווי של הזמר המוכשר "מיכאל פרץ".

מיכאל הוא פייטן וזמר עם כל ייחודי ומרגש שיוצא מהנשמה וחודר אל הלב, ילד הבא מצווה בטח לא ישכח את האירוע שלו ואת הרגש והדמעות של האושר והגאווה בעיני הקהל אך בכניסה לבר מצווה בליווי זמר גם האורחים לא ישכחו את האירוע, את הכניסה המרגשת בשיר המתאים בו יבחר הילד ולאחר מכן ניתן לשלב גם בטקס פיוטים ושירה שיקפיצו ויעשירו את האירוע.
בר מצווה, בשונה מכל אירוע אחר, (אולי קצת בדומה לברית מילה) הוא אירוע של פעם בחיים, אירוע בו הילד שלכם הופך לבוגר, ולוקח על עצמו את עול המצוות, ולכן לכניסה לבר מצווה משמעות רבה, והן לבר המצווה ולאירוע כולו, החל משלב העלייה לתורה ועד שבת חתן.
אם בחרתם במיכאל פרץ כאמן לאירוע, תוכלו לקבל ליווי צמוד לכל השמחות, החל מפיוטים וליווי בעלייה לתורה, וקול קורא בשבת חתן כולל זמרות ופיוטים.

למיכאל פרץ מספר סינגלים ובין היתר "שיר כניסה לבר מצווה" - קאבר חידוש מיוחד ומרגש, כאשר מיכאל מבצע את השיר בlive עם כניסתו של חתן הבר מצווה לעולם אין אחד שעיניו ישארו יבשות, כניסה מיוחדת לבר מצווה, משהו שלא ראיתם קודם.

מיכאל פרץ כפי שכבר הזכרנו הוא פייטן, גדל בבית דתי ממוצא ספרדי ולמד זמרות ושירה, מעבר לכניסה לבר מצווה מופיע בשמחות ואירועים רבים, והן חלק מהלהקה האנדלוסית, ועל כן בעל קול ייחודי ויבצע כל שיר שתבחרו, בכל סגנון החל מתפילה ועד שיר קצבי ושמח כדי שהאירוע שלכם יהיה מיוחד ומרגש.

 

אז אל תתלבטו יותר מדיי, שיר כניסה לבר מצווה חיפשתם? אולי דווקא כניסה מיוחדת לבר מצווה? מיכאל פרץ הוא הכתובת, צלצלו כבר עכשיו לפרטים נוספים.