זמר כניסה לחופה

שיר כניסה לחופה – החיפוש אחר שיר כניסה לחופה גוזל זמן רב עוד מתחילת תכנון החתונה, לרוב מדובר בכלה, שמדמיינת כל רגע ורגע ברגש עצום, האם להיכנס עם ההורים, אם להיכנס כזוג, ההתלבטויות רבות ובין היתר ההתלבטות מהו השיר המרגש שיתנגן ברקע?! אך האם חשבתם בכלל על כניסה בסגנון קצת שונה? זמר כניסה לחופה יכול לעשות את ההבדל.
לא עוד שיר של שלומי שבת ברקע, או אולי מזמור תפילה, אלא live שיר שנכתב במיוחד עבורכם, מותאם לסגנון ולקצב שלכם, אם תרצו כניסה איטית אז בהתאם, אם זה עם ההורים אז שיר שיתאים ואם זה כזוג אז מדובר בשיר אחר.

 

טקס כניסה לחופה זהו טקס המסמל את בחירתכם ללכת יחד בשביל החיים, לאורך כל הדרך יד ביד, וזהו טקס בו שני עולמות מתחברים, ומקימים בית יהודי, טקס בו האהבה צפה, האושר של ההורים, המשפחה והחברים, כולם בעננים..
החופה היא ללא ספק אחד מרגעי השיא שכולם מחכים לו, נכון שרוצים לרקוד ולשמוח ונכון שמחכים לאוכל אבל ביננו כל האירוע והשמחה הזו היא סביב טקס אחד יחיד ומיוחד – החופה!
מיכאל פרץ יכניס אתכם לחופה בשיר מרגש ומיוחד, בליווי נגנים, בסגנונות שונים וגם את טקס החופה יערוך עבורכם בצורה מיוחדת, לא משנה אם בחרתם רב אשכנזי או ספרדי, אם הרב מזמר, מיכאל פרץ הוא גם פייטן וילווה את החופה שלכם בפיוטים מרגשים.

מיכאל פרץ הוא זמר ופייטן ששר מהלב וחודר לנשמה, עם קול מרגש ומיוחד, למרות שעורך מדי ערב טקסי חופה, מלווה את הזוגות לחופה, הוא מתרגש בכל פעם מחדש, עם כל אחד מהזוגות, בערב המיוחד שלו.


אם אתם כאן עשו את הבחירה הנכונה, ובחרו להעצים את טקס החופה שלכם בשירה ונגינה מרגשים, שחודרים ללב ולשערי שמיים, בכל פסיעה ופסיעה עד החופה.

תוכלו לבחור ולנהל את החופה שלכם בקצב מיוחד, בסגנון שירה שונה, ישנם שירים מקוריים של הזמר מיכאל פרץ אך יכול לבצע כל שיר, בסגנונות שונים ומרגשים.
ניתן להוסיף לטקס החופה גם סיפורים, מזמורים ופיוטים, בשיתוף מלא עם הרב מיכאל פרץ יהפוך את הטקס למיוחד.


כי אם כבר זמר לחופה, או אם ההתלבטות בבחירת שיר כניסה לחופה מבלבלת אתכם, רק מיכאל פרץ – זמר ופייטן יהפוך את האירוע שלכם למיוחד, ויוריד מעליכם את כל הדאגות.

 

 

 

" frameborder="0" width="425" height="350">