זמר לאירוע

מתכוננים ונרגשים אבל מה אסור לשכוח!? להכין רשימת מטלות לחתונה... כך שלא תפספסו כלום מההתרגשות!
בשלב ראשון כדאי לסגור את הדברים הגדולים והעיקריים באירוע, לא משנה אם מדובר בחתונה, בר מצווה ואפילו בחינה:
1. אולם ותאריך
2. צלם
3. זמר / תקליטן.


שלושת אלה לרוב נתפסים ראשונים וכדאי להבטיח שבאמת המקום שבו חלמתם לחגוג פנוי ולוודא תאריך, לאחר ששלב זה עבר בהצלחה צריך להקפיד ולבחור צלם טוב, שיתעד את האירוע, כי אם אתם תתרגשו ותהיו בעננים, רק בזכות העבודה שלו תוכלו לזכור את הרגעים היפים בערב, ואחרון וחביב זה נושא המוזיקה בערב, שביננו?! הוא הראשון, כי הוא זה שהופך כל אירוע לחגיגה! וכל סיבה למסיבה!


ישנם מגוון DJ'S וישנם גם להקות אך אחד הטרנדים היותר בולטים באירועים בשנים האחרונות הוא זמר לאירוע, לא משנה אם זה זמר כניסה לחופה, זמר לטברנה בחינה, זמר לכל האירוע – הופעה בlive משנה את האירוע מקצה לקצה.
בחיפוש קליל באינטרנט תוכלו למצוא מגוון רשימות של שירים לחופה מרגשים, של קאברים לשירים שונים אך מה שבאמת יכול להפוך את הכניסה לחופה למרגשת הוא ביצוע לייב של שיר, בו הזמר זורם יחד אתכם, מוביל אתכם בקצב איטי ומיוחד לחופה, לזרועות אחד של השנייה ברגע המרגש בחייכם.

לא כל זמר הוא גם זמר חופה, ישנה גם האפשרות של רב מזמר, אך חשוב לדעת מתי לשים את הגבול, שלא כל החתונה תהיה חופה, לדעת לשלב, בין פיוטים ורגש לבין חדשנות וקצביות.


מיכאל פרץ הוא זמר לאירועים, מיכאל פרץ מופיע בכניסה לחופה, בטקסי נישואין כרב מזמר, מיכאל פרץ הוא חלק מהלהקה האנדלוסית במעלות ולכן גם בעל ניסיון רב בפיוטים וזמרה מיוחדת – אפילו כזמר מזרחי לטברנה בחינה.
מיכאל פרץ ידע להתאים את השיר המיוחד לאירוע שלכם, ביצוע מקורי לשיר, שירים מהסינגל החדש של מיכאל פרץ – רק תבחרו, תוכלו לראות מגוון סרטונים של מיכאל פרץ הן באתר והן ברשת (YouTube) אך ההמלצה הכי טובה היא להגיע ולראות את מיכאל באירוע, כדי לחוות את העוצמה בקולו, את הרגש שיוצא וחודר ללבו ונשמתו של כל אורח באירוע.