מיכאל פרץ

"מיכאל פרץ''' (נולד ב-3 בספטמבר 1982) הוא פייטן, זמר-יוצר ישראלי.

מיכאל פרץ הוא אמן, זמר ופייטן מוכשר, שמו מוערך בתחום הפיוט והן בתחום השירה בכלל.

 

== ביוגרפיה ==

מיכאל פרץ נולד וגדל במושב חוסן, אך כיום מתגורר בעיר הסמוכה מעלות.
הוא למד בבית הספר היסודי-ממלכתי "יהלום" במעלות, והמשיך את לימודי התיכון במדרשת נוער פרדס חנה. את שנת הלימודים האחרונה סיים במדרשת "שורשים" במעלות.
מיכאל פרץ החל את דרכו בעולם המוזיקה כבר בגיל שמונה, אז הופיע בפסטיבלים מקומיים ואירועים שונים.
בתקופת השירות הצבאי מיכאל שירת ברבנות פיקוד צפון ובנוסף התנדב כזמר במוצבי צה"ל השונים בגבול הצפון.
לאחר השירות הצבאי, הוטס מיכאל לבריסל, שם שימש כחזן, פייטן של הקהילה היהודית בבריסל sepharad 2000 - הקהילה הספרדית הגדולה בבריסל, שם שהה ארבע וחצי שנים.

מיכאל מגיע מעולם מוסיקלי עשיר במיוחד, גדל על המוסיקה האנדלוסית על כל גווניה (מרוקאית, אלג’יראית, עממית, קלאסית) ואותה מבצע בשנים האחרונות על בימות מכובדות ביותר לצד מיטב אמני ישראל ועם הפייטנים המובילים בתחום המוזיקה האנדלוסית את צעדיו הראשונים במוסיקה החל בגיל שבע כשהשתתף בחוג לפיוט במרכז לאומנויות והופיע על במות מכובדות בארץ ובחו"ל ונחשב לאחד הזמרים והפייטנים המוערכים בארץ ובקהילות היהודיות בעולם, מופיע בקביעות בקונצרטים ובפסטיבלים בינלאומיים מהמכובדים ביותר שיש במוסיקת עולם,בימים אלו בונים פרוייקטים מעניינים ומושקעים של מופעים גדולים בסגנונות מעניינים בשיתוף עם אמנים גדולים שימכרו בכל רחבי הארץ, בנוסף התגלה אף כן כישרון המשחק, בחור מעניין ומפתיע מאוד!

 

== סינגלים ==

1. מיכאל פרץ בן המלך | פורסם ב 28 באוג׳ 2013
2. מיכאל פרץ - אשיר לכבוד חברים (לכבוד רבי שמעון בר יוחאי) | פורסם ב 27 באפר׳ 2013
3. מיכאל פרץ - בצל כנפיך | סינגל שאותו מגדירים אנשי ההפקה של מיכאל ככרטיס הכניסה למיינסטרים, סינגל שהוצא בשנת 2014, טקסט המדבר על בחור שמחפש את האמת בין שני עולמות!
בנוסף עובד מיכאל פרץ בימים אלו על סינגל נוסף, שיר כניסה לחופה.

 

== חיים פרטיים ==
מיכאל פרץ הוא בנם הבכור של משה ושלומית, ולו 4 אחים ואחות (רז,חגי,נועם,שני ונהוראי), מיכאל נשוי לליטל משנת 2002 וביחד הם הורים ל5 ילדים (תהילה, ישראל סאלי, יוסף חיים, טליה ואליה)